Pakiet wsparcia technicznego nad sklepem

'

Jeśli żaden z niżej wymienionych pakietów nie spełnia Twoich oczekiwań zapraszamy do kontaktu. Utworzymy indywidualny projekt dopasowany do potrzeb firmy, w zależności od potrzeb oferujemy takie pakiety jak:

Usługi dodatkowe

'

Zapewniamy odpowiedni serwer, wsparcie programistów, ale także copywriterów oraz grafików.

Aktualizacja Twojej platformy

Zapewniamy odświeżanie wyglądu strony, jak i treści dopasowanej pod wymagania wyszukiwarki, jednocześnie łącząc to z optymalizacją. Aktualizacja niesie za sobą wiele korzyści. Poza najnowszą wersją systemu z modułami tworzymy także kopię zapasową danych, która pozwala na zachowanie integralności danych pobranych ze starego systemu.

Optymalizacja szybkości silnika sklepu

Dzięki odpowiedniej optymalizacji można znacznie przyspieszyć działanie strony. Jest to ważne w przypadku, gdy sklep jest odwiedzany przez wielu klientów jednocześnie. Przy wolnym wczytywaniu się strony klienci mogą mieć wątpliwości co do bezpieczeństwa oraz funkcjonowania firmy. Warto więc zadbać o wydajność.

Migracja bazy danych klientów i towarów

Importy bazy danych mogą być wykonywane jako pojedyncze zlecenia bądź wkalkulowane w zlecenie wdrożenia sklepu. W szczególnych przypadkach są one wyceniane indywidualnie. Migracja bazy danych jest bardzo ważna w przypadku prowadzenia kilku sklepów internetowych, bądź łączenia innych systemów ze sklepem.

Przeniesienie platformy na wydajniejszy serwer

Jeżeli posiadasz zakupiony serwer, z którego wydajności nie jesteś zadowolony, jednak nie wiesz jak przenieść odpowiednio pliki z chęcią Ci w tym pomożemy. W zależności od odpowiedniej konfiguracji i zastosowanych najnowocześniejszych parametrów serwera może być on bardziej lub mniej wydajny. Im bardziej wydajniejszy będzie Twój sklep, tym szybciej będzie się wczytywał nie tylko dla klientów, ale także dla wyszukiwarki internetowej Google.