Analiza biznesu i potrzeb klienta

Poznanie potrzeb klienta jest kluczowym elementem współpracy. Dzięki przekazanym nam informacjom możemy przygotować indywidualny projekt, który spełni oczekiwania. Badając rynek oraz konkurencję możemy opracować strategię, która sprawi, że wyróżnisz się w branży. Omawiamy z klientem najlepsze rozwiązania oraz ustalamy jak ma wyglądać nasza współpraca.

Indywidualny projekt UI

Po ustaleniu wspólnie celów biznesowych możemy zacząć tworzyć prototyp w formie makiety, która ukazuje rozkład podstron. Przesyłamy propozycje makiety wraz z ułożeniem wszelkich modułów informacji w sklepie. Zbieramy pomysły oraz uwagi od klienta po to, by udoskonalić projekt. Po uzyskaniu niezbędnych informacji przygotowujemy ostateczną wersję makiety bez oprogramowania, na której to bazie tworzymy szablon graficzny.

Tworzenie projektu graficznego

Na bazie zaakceptowanej ostatecznej wersji makiety tworzymy indywidualny projekt graficzny z kompleksowym opracowaniem podstron i treści. W zależności od ustaleń z klientem przygotowujemy konkretne moduły strony, które potem scalamy w jedno. Kiedy klient zapozna się z gotowym szablonem przesyła swoje uwagi bądź akceptuje projekt, dzięki czemu nasze działania mogą iść dalej.

Wdrożenie najkorzystniejszej platformy

Nie musisz analizować wszystkich ofert na rynku by poznać najlepszą. Proponujemy naszym klientom tylko sprawdzone i najkorzystniejsze dla niego rozwiązania. Po zakończeniu prac związanych z grafiką i akceptacją klienta wdrażamy w pełni działający sklep internetowy. Kiedy sklep jest gotowy, przechodzimy do etapu testowania. Na bieżąco możesz śledzić postępy w budowie sklepu.

Testowanie i kontrola jakości

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz współpracy z licznymi firmami wypracowaliśmy pewne sprawdzone wzorce, które cały czas dopasowujemy do aktualnej technologii. Sprawdzamy funkcjonalność sklepu w różnych przeglądarkach (również na urządzeniach mobilnych). Dokonujemy analizę procesu zakupowego, czy żaden z modułów nie powoduje problemów w działaniu.

Uruchomienie sklepu na serwerze

Sprawdzona i zaakceptowana strona zostaje zainstalowana na serwerze. Po ostatecznej konfiguracji sklep zostanie oddany do Twojej weryfikacji. Po akceptacji wdrożenia sklep zostaje przeniesiony na serwer klienta. Przysyłamy dane do panelu administracyjnego, konfigurujemy serwer oraz uruchamiamy wszystkie moduły, które można skonfigurować jedynie na serwerze ostatecznym, np. moduły płatności.

Wsparcie sprzedaży i wzrost konwersji

Jeśli prowadzenie sklepu jest dla Ciebie wystarczającym wyzwaniem, możemy zając się marketingiem Twojego sklepu w sieci. W naszej ofercie znajdziesz:

  • content marketing
  • reklamę internetową AdWords
  • narzędzia analityczne
  • copywriting