Korzyści wynikające z posiadania własnej platformy e-commerce

Dzięki łatwej w użyciu platformie e-commerce, każdy użytkownik nauczy się obsługi sklepu internetowego. Zarządzanie zamówieniami, ofertami, dodawanie czy usuwanie produktów nigdy nie było tak proste. A żeby łatwiej się Tobie zarządzało całą platformą otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego za pomocą którego będziesz mógł samodzielnie wprowadzać zmiany. Koszty prowadzenia takiego sklepu są niewielkie w porównaniu z wynikami sprzedaży, jakie można osiągnąć.

Zaplanuj swój sukces i wyprzedź konkurencję

Sklep internetowy ma za zadanie dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, którzy dokonają zakupu w podstronie z produktami. Tworząc ofertę dla naszych klientów najpierw analizujemy ich potrzeby oraz oczekiwania. Stawiając na funkcjonalność wybieramy sprawdzone rozwiązania, które ułatwią obsługę sklepu oraz poruszanie się klientom po stronie. Sklep ma być praktyczny, staramy się jednak łączyć nowoczesny design z prostą obsługą.

Użyteczność i konwersje, które przekładają się na zysk

Zbudowanie sklepu internetowego przynoszącego zyski jest procesem złożonym. Nie wystarczy świetnie zaprojektowana grafika oraz układ strony UX. Podczas ciągle wzrastającej liczby sklepów w sieci należy zadbać o optymalizację szybkości, dopasowanie pod wyszukiwarkę, dostępność na każdym urządzeniu. Wspólnie zbudujmy sklep internetowy, który będzie w możliwie największym stopniu zwiększał dochód ze sprzedaży produktów.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich klientów

Nasze sklepy internetowe spełniają wszelkie wymagania dotyczące polityki prywatności oraz RODO. Możesz być spokojny o swoje dane, jak i dane swoich klientów. Państwa sklep spełnia wszelkie normy prawne, dzięki czemu unikniesz wszelkich niedogodności związanych z dostępem do danych osobowych.

Łatwy w obsłudze panel administracyjny sklepu

Posiadanie własnego sklepu internetowego wiąże się z poszerzeniem grupy odbiorców, budowaniem marki w sieci, co wpływa na rozpoznawalność na rynku. Dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego chcemy by mogli łatwo rozbudowywać swoją strony i dodawać nowe produkty kiedy tylko mają na to ochotę. Zapewniamy swoim klientom narzędzia, które pozwolą mu w prosty sposób zarządzać swoim sklepem, żeby zwiększyć sprzedaż.

Stabilność i nieograniczone możliwości rozwoju

Decydując się na wykonanie sklepu internetowego przez naszą firmę otrzymujesz pewność, że płacisz za nią tylko raz. Niewielkie koszty utrzymania platformy sklepowej z pełnym dostępem do bazy danych oraz własnym panelem zarządzania to gwarancja stabilności działania systemu z bezpieczeństwem. Dzięki temu pracownicy mogą samodzielnie wprowadzać wiele zmian, nawet jeśli wcześniej nie obsługiwali sklepów od strony technicznej.