Projekt makiety UX

Tworząc projekt sklepu prezentujemy państwu makietę układu sklepu, dzięki czemu jeszcze przed wdrożeniem projektu będą mogli Państwo zapoznać się z rozmieszczeniem wszystkich elementów w sklepie. Na tym etapie można zasugerować zmiany lub zgłaszać nowe pomysły, których brakuje w aktualnej makiecie. Na bazie takich konsultacji tworzymy projekt ostateczny makiety, który będzie służył podczas procesu tworzenia docelowego szablonu graficznego.

Indywidualny projekt UI

Nasze projekty graficzne zawsze tworzone są indywidualnie pod klienta. Wybieramy najlepsze rozwiązania dopasowane do oczekiwań klienta oraz identyfikacji wizualnej firmy. W związku z indywidualnym projektem klient na każdym etapie realizacji może liczyć na naszą konsultacje techniczną. Znając cele biznesowe firmy mamy większą szanse na zaprojektowanie sklepu odpowiadającemu państwa wymaganiom.

Szablony RWD E-sklepu

Jeśli masz wybrany gotowy szablon do strony, jednak nie wiesz co dalej z nim począć, przyjdź do nas a pomożemy Ci stworzyć sklep Twoich marzeń. Zainstalujemy szablon, skonfigurujemy oraz przetłumaczymy go na wybrany przez Ciebie język. Otrzymasz do wyboru kilkanaście działających już motywów sklepu internetowego. Wybór projektu zależy tylko od Ciebie.

Własny projekt graficzny do zakodowania

Projekty graficzne sklepu przygotowywane przez nas są tylko propozycją. Jeśli posiadasz już własny projekt w pliku możemy z niego skorzystać. Z naszą pomocą będziesz mógł mieć wymarzony wygląd połączony z funkcjonalnością. Zakodujemy dedykowany szablon oaz dokonamy pełnego wdrożenia sklepu.