Optymalizacja szybkości zakupów

Coraz więcej klientów decyduje się na zakupy online, ponieważ szybko mogą sprawdzić dostępność konkretnych produktów nie wychodząc nawet z domu. Oszczędzają wiele czasu, wykorzystują na bieżąco liczne promocje, a także redukują koszty do minimum. Dokonujemy automatyzacji sprzedaży dzięki licznym integracjom ułatwiających użytkownikom finalizację zamówień.

Przyjazna ścieżka zakupów

Zakupy w sklepie mają być łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika. Aby większość wizyt zakończyła się działaniem, czyli kupnem, klient musi mieć jasno wytyczoną ścieżkę zakupów. Zapewni ona sprawne działanie sklepu, a Państwo będą mógli skupić się na zwiększeniu obrotów własnego sklepu.

Sklep zoptymalizowany pod standardy wyszukiwarki SEO

Sklep jest zoptymalizowany pod kątem podstawowych ustawień SEO takich jak: tytuł sklepu, opis sklepu, słowa kluczowe, mapa strony. Sklep również automatycznie nadaje przyjazne adresy dla wszystkich podstron i produktów. Co więcej dbając o zaawansowane standardy SEO Twój sklep może stać się liderem sprzedaży w swojej branży.

Bezpieczne moduły sklepu

Instalujemy przetestowane moduły oraz zapewniany zakodowanie sklepy na najwyższym poziomie. Nasze działania charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem oraz wysoką jakością kodu. Robimy co w naszej mocy aby sklepy były zoptymalizowane jak najlepiej pod kątem wyszukiwarki. Następnie instalujemy integracje z serwisami zewnętrznymi, z którymi zamierzasz, bądź już współpracujesz.