Zaprojektujemy sklep internetowy

Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie

W końcu tworząc sklep internetowy zależy nam na dotarciu do potencjalnego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Dlatego tworzymy projekty tak, by każdego klienta odwiedzającego stronę doprowadzić do działania, czyli w tym przypadku zakupu. Przemyślana intuicyjna budowa sklepu opartą na technikach UX, przyciąga znacznie większą ilość klientów.

Czytaj więcej

Indywidualny wygląd sklepu

Profesjonalny projekt UI/UX

Realizujemy projekt Twojego sklepu od podstaw, dbając o najmniejsze szczegóły, użyteczność, a także efektywność. Tworzymy projekt dopasowany do Twoich potrzeb dzięki czemu masz pewność, że jest on unikalny. Na początku drogi analizujemy potrzeby klienta, jego konkurencję na rynku, na ich podstawie budujemy wstępny projekt sklepu. Każda jego podstrona ma za zadanie usprawniać działanie, a produkty eksponujemy w taki sposób, by zachęcały do zakupu.

Czytaj więcej

Tworzymy skuteczne sklepy internetowe

Poznaj naszą ofertę i etapy działań

Naszym zdaniem żeby stworzyć dobry sklep internetowy, jest potrzebne przygotowanie, analiza branży z jasno określonym celami, które ma spełniać na rynku internetowym. Zaoferuj swoim klientom to, czego potrzebują w danym momencie. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz poszczególnymi etapami strategii i działaj.

Czytaj więcej

Platformy sklepowe

funkcjonalne sklepy internetowe

Korzystamy z sprawdzonych platform sprzedażowy dzięki którym zarządzanie Twoim interesem stanie się przyjemnością. Z jednej strony są one intuicyjne i proste w obsłudze, a z drugiej dzięki nowoczesnej technologii i rozbudowanym integracjom można łączyć wiele fukcjonalności. Prowadzając nowe produkty na rynek i prowadzić sprzedaż na rynku międzynarodowym.

Wsparcie sklepu e-commerce

Najpopularniejsze integracje w zasięgu ręki

Oferujemy bogaty pakiet możliwości związanych z indegracjami, nowymi modułami oraz automatyzacją. Integrujemy rozwiązania e-commerce z aplikacjami dokonując synchronizacji produktów z systemami magazynowo – księgowymi. Zapewniamy wsparcie przy integracji z kurierami, płatnościami, serwisami aukcyjnymi, programami do fakturowania, sprzedaży hurtowej.

Sklep w technologii RWD

Nowoczensy wyglad sklepu

Coraz więcej użytkowników dokonuje zakupów internetowych za pomocą urządzeń mobilnych. Właśnie dlatego przygotowując projekt dla Ciebie oferujemy sklep w technologii responsywnej, dzięki czemu Państwa kliencie bez względu na urządzenie z którego korzystają, będą mieli wygodny i prosty dostęp do Państwa produktów. Panel administratora sklepu internetowego dopasowanego się także do urządzeń mobilnych.

Optymalizacja szybkości i wydajności

Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa

Chcemy żeby utworzony przez nas sklep był jak najlepiej wykonany, tak aby to Państwo mógli skupić się na sprzedaży i rozwijaniu biznesu. Biorąc pod uwagę szybkość działania skryptu wybieramy stabilne i szybkie serwery. W trosce o bezpieczeństwo zakupów w Internecie każdy z modułów jest sprawdzony i przez przetestowany przez nas zespół.

Czytaj więcej

Kompleksowa obsługa

Wsparcie techniczne sklepu

Przez lata pracy współpracowaliśmy zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Właśnie dzięki naszemu doświadczeniu na rynku możemy stworzyć ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Wspieramy naszych klientów zarówno przy wyborze projektu, jak i po jego zakończeniu, dlatego nasze działanie nie kończy się na tworzeniu sklepu. W ramach dalszej współpracy, świadczymy usługi wsparcia technicznego.

Czytaj więcej

Spotkaj się z nami!

Zadzwoń lub napisz już dziś

Jesteśmy otwarci na naszych klientów, dlatego każda forma kontaktu jest dla nas bardzo cenna. Zarówno komunikacja e-maile, rozmowy telefoniczne, jak i spotkania są ważnym elementem naszej współpracy, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj się z nami już dziś.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz dokonać indywidualnej wyceny swojego sklepu internetowego zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Masz pomysł na biznes, jednak nie masz pojęcia jak zabrać się za jego realizację? My Ci w tym pomożemy!

Ile to będzie kosztowało? Chętnie oszacujemy koszt wdrożenia Twojego sklepu internetowego. Wystarczy, że prześlesz nam wypełniony formularz, a my odpowiemy najprędzej jak to będzie możliwe.

Oferujemy usługi, które pozwolą znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy, jednocześnie generując jak największe zyski.

Czytaj więcej