Strona dostosowana do wymagań wyszukiwarek pod kątem SEO

Twoja strona zostanie zaprojektowana w taki sposób, by była dobrze odczytywana przez wyszukiwarki internetowe. Dzięki odpowiedniej optymalizacji masz pewność, że po wpisaniu konkretnego słowa kluczowego, które wspólnie ustalamy podczas tworzenia strony, że to właśnie Twoja strona pojawi się na liście wyników wyszukiwania. Korzystamy sprawdzonych praktyk i rozwiązań SEO.

Optymalizacja, szybkość ładowania Google Speed Test

Zajmujemy się również optymalizacją stron, które wykonujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby pozycja strony w wyszukiwarce wypadła bardzo dobrze. Wykorzystujemy technologie pozwalające zapewnić bezpieczeństwo witrynom, jednocześnie przyspieszając ich ładowanie. Ciągle testujemy i śledzimy nowinki technologiczne aby móc dać naszym klientom najnowsze trendy podnoszące wydajność ich stron. Dzięki temu strona ładuje się bardzo szybko.

Użyteczny układ strony UX

Działamy na rynku już od kilku lat, dlatego wiemy jakie technologie się sprawdzają podczas tworzenia stron internetowych. Każdego z klientów traktujemy indywidualnie, projekty tworzone są z myślą o branży i związanym z tym zapotrzebowaniu. Osoby projektujące strony zwracają uwagę na wielkość i rozmiar czcionek, odpowiednie kontrasty, alternatywne teksty do grafik oraz co ważne na poprawną składnię kodu strony.

WCAG 2.0 strona dopasowana dla osób niewidomych lub niedowidzących

Dopasowanie polskiego prawa do światowych standardów to pierwszy krok na drodze do wejścia do społeczności internetowej osób niepełnosprawnych. Powstały system WCAG 2.0 jest wykorzystywane przez twórców serwisów internetowych oraz redaktorów publikujących treści. Ma on na celu wprowadzić pewne wymogi dotyczące tworzenia stron ułatwiających odczytywanie osobom niewidomym i niedowidzącym.